TC ile SSK gün öğrenmek için esgm sorgulama sayfasına girmeniz yeterlidir. Tc no ile ssk gün sorgulamalarının yapıldığı bu panel yardımıyla tüm ssk primlerini görebilirsiniz.

Hükümetin gündeminden neredeyse hiç düşmeyen sigorta ve emeklilik hesaplamalarına her geçen gün yeni bir boyut kazandırılıyor. Çünkü yeni düzenlemeler ile emekli olunacak tarihten prim günlerine kadar tüm planlamalar değişiyor. Dolayısıyla vatandaşların akılları da bir anda karışıyor. En güncel bilgiler eşliğinde sigorta ve emeklilik durumunun öğrenilmesinin en kolay yolu TC ile SSK gün öğrenme işlemini gerçekleştirmek olacaktır.

Zira hükümet kanadından yapılan güncel açıklamaları takip ederek en yeni verilerle hesaplama yapmanızdan çok daha kolay bir şekilde istediğiniz her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün olabiliyor. Bu işlem internet üzerinden online olarak yapılıyor. Gördüğünüz bilgiler ise tamamen resmi kayıtlardır. Çünkü SGK tarafından hizmete konan e-sgm sistemine giriş yapıyorsunuz. Yani gördüğünüz bilgiler SGK’da kayıtlı olduğunuz resmi bilgiler olacak. Dolayısıyla SSK gün sayınız ve benzeri tüm bilgilerinizi çeşitli hesaplamalarınız da güvenle kullanabilirsiniz.

Tc no ile ssk gün sayısını öğrenmek için sisteme giriş yapıldıktan sonra tc kimlik numarası, sıra no gibi nüfus bilgileri ekranda istenilen yerlere yazılır ve ardından sorgula denilir. Açılan sayfadaki hizmet bilgisi alanından ssk hizmet dökümü alınarak prim gün sayısı detaylarına şifresiz olarak ulaşabilirsiniz.

Online olarak hizmet dökümlerinin çıktısı alabilmeniz de artık mümkün hale geldi. PDf bölümüne tıklayarak verilerin PDF belgesi versiyonunu açmanız ve “yazdır” butonuna tıklamanız, bilgilerinizin yazılı dokümanını elde etmeniz için yeterli olacaktır.

SSK Gün Öğrenme