Ssk sorgulama tc ile şifresiz olarak yapılabilen ssk hizmet dökümü sonucunu öğrenmeye yarayan sigortalı bilgi dökümüdür. Ssk sorgulama tc ile şifresiz yapmak için e-sosyal güvenlik merkezine girmek ve burada yer alan tc no kimlik bilgisi ekranı doldurulmalıdır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ssk sorgulama yapmak için bu yöntemi kullanabilirler. Şifresiz olması sebebiyle en çok bu tercih edilmektedir.

Bir diğer grup olan yabancı uyruklu olup Türkiye’de çalışanların da ssk sorgulama yapmaları aynı ekran üzerindeki uyruk seçimi ile yapılabilmektedir. Tc ile ssk sorgulama yaparak 4a ssk hizmet dökümü ve 4c ssk hizmet dökümü alınmaktadır. Eğer bağkurlu iseniz ssk sorgulama tc ile şifresiz sayfasından değil de e-devlet sorgulama sayfasından ödenmiş sigorta primlerini öğrenebilirsiniz.

ssk sorgulama tc ile şifresiz

ssk sorgulama tc ile şifresiz

Ssk sorgulama tc ile şifresiz sayfası ile ssk gün sorgulama yapmanın haricinde rapor parası konusunda ve ne zaman emekli olurum hesaplaması yapmak için gerekli olan dokümanları da alabileceğinizi unutmayınız. Eğer ssk sorgulama yapmak isteyip yapamıyorsanız facebook sayfamızdan ya da yazının altındaki alandan bize ulaşıp ssk sorgulama tc ile yapmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ssk sorgulama yapmak için telefonla bir yerleri arayıp para vermeye gerek yoktur. Tc ile ssk sorgulama oldukça kolay ve kısa bir işlemdir.