Ssk gün dökümü sorgulama yaparak tc no ile şifresiz olarak ssk hizmet dökümü prim listesine ulaşabilirsiniz. Sigortanızın olup olmadığını, toplam ssk prim sayısını ve daha bir çok ayrıntıyı görüntüleyebilirsiniz. Günümüzde ssk gün dökümü almak için genellikle şifresiz sistem olan esgm kullanılmaktadır. Esgm üzerinden yapılan ssk sorgulama işlemleri güvenlidir.

SSK Gün Dökümü Sorgulama

SSK Gün Dökümü Sorgulama

Çalışan ya da işsiz olan sigorta girişi yapılmış herkes ssk gün dökümü alabilmektedir. Ssk gün dökümü sorgulaması yapmak için gerekli olan bilgiler sadece kimliğinizde yer alan tc no ve diğer kişisel bilgilerinizdir. Bu bilgileri kullanarak esgm ile ssk gün dökümü sorgulama yapabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise e devlet ile ssk gün dökümü almaktır fakat bunun için e devlet şifresi gereklidir. E devlet şifresini kullanarak ssk sorgulama yapmak isterseniz ptt şubelerinden e devlet şifresini temin edebilirsiniz. Yine aynı yerden e devlet şifremi unuttum diyerek yeni bir şifre alabilirsiniz.

Ssk gün dökümü alıp prim sorgulama yapmak için esgmye giriyoruz. Burada bizden tc kimlik no bilgileri isteniyor. İlgili yerlere doğru olarak bu bilgileri girdikten sonra sorgula dediğimizde bize özel olan ssk işlem sayfası açılmış oluyor. Buradaki hizmet bilgisi yazılı alana girdiğimizde ssk gün dökümü sorgulamasını gerçekleştirmiş oluyoruz ve böylelikle ssk hizmet dökümanına ulaşmış olup istediğimiz prim bilgilerine erişmiş oluruz.

Bu konu ile ilgili sorgulamalar:

ssk gün sorgulama tc kimlik no ile
ssk gün sorgulama ne zaman emekli olurum
ssk gün sorgulama şifresiz
ssk gün sorgulama e devlet şifresi ile
ssk gün sorgulama sicil no ile
ssk gün sorgulama isimle
ssk gün sorgulama şifre ile
ssk gün sorgulama tc no ile