Sgk sorgulama ekranı yenilenen sorgu birimiyle ssk, 4a ve 4c hizmet dökümü almak isteyenler için bir çok sgk sorgulamasını bir arada sunuyor. Sgk sorgulama ekranına giriş yapmak için yapılması gerekenler ise tc kimlik numarası bilgilerinin yer aldığı e-sgm bölümünün online olarak doldurulması. 

Sigorta kurumu sgk’ya girişi olan vatandaşlar sgk sorgulama ekranına girerek hem sgk hizmet dökümü, hem ssk gün sorgulama hem de istirahat rapor parası sorgulama işlemlerini yapabiliyorlar. Aynı sgk sorgulama ekranı üzerinden gerçekleştirilen bir çok işlem sayesinde sigortalı olan vatandaş ile devlet arasında daha hızlı iletişim sağlandığı gibi bilgilerin sürekli güncel olarak takip edilmesine olanak sağlıyor. Sgk sorgulama ekranına tc no ile şifresiz girmek için ise tc no girişi yapmak gereklidir.

Tc no ile sgk sorgulama ekranına girmek için sosyal güvenlik free slot machines with free spins kurumunun sitesinde yer alan e-hizmetler alanındaki esgm bilgilendirme servisine girmek yeterli olacaktır. Esgm sorgulama ekranına geldiğinizde;

  1. SGK Sorgulama Ekranı

    SGK Sorgulama Ekranı

    T.C. Kimlik numarası

  2. Aile cilt numarası
  3. Doğum tarihi
  4. Kütükte bulunulan il

Bilgileri girildikten sonra doğrulama kodu yazılır ve sorgulama yapmaya başlanılır. Buradan itibaren yapmak istediğiniz işleme bağlı olarak sgk sorgulamalarından rapor parası sorgulama, sgk hizmet dökümü ya da ssk prim sorgulama işlemlerinden istediğinizi bir kaç tık ile yapabilirsiniz.